Svečano otvaranje 67. Igara
- 10. srpanj 2016./ Nedjelja / 21:00 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
GALA KONCERT | Simfonijski orkestar Hrvatske radiotelevizije | José Cura, tenor | Linda Ballova, sopran | Mladen Tarbuk, dirigent
- 11. srpanj 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
50 godina Linđa na Igrama
- 12. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Ispred crkve sv. Vlaha +Ulaznice
Otvorenje izložbe | ESPONTÁNEAS by José Cura
- 13. srpanj 2016./ Srijeda / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Marin Držić: Dundo Maroje
- 14. srpanj 2016./ Četvrtak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 15. srpanj 2016./ Petak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
I. Vojnović: Dubrovačka trilogija
- 16. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Pred Dvorom +Ulaznice
- 16. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 17. srpanj 2016./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 17. srpanj 2016./ Nedjelja / 21:30 Pred Dvorom +Ulaznice
- 18. srpanj 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
- 18. srpanj 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Pred Dvorom +Ulaznice
C. Debussy: Preludij za poslijepodne jednog fauna | R. Ščedrin: Carmen
- 16. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Otok Lokrum +Ulaznice
- 17. srpanj 2016./ Nedjelja / 21:00 Otok Lokrum +Ulaznice
- 17. srpanj 2016./ Nedjelja / 22:30 Otok Lokrum +Ulaznice
FILM | Ljubav u doba kolere
- 16. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Ljetno kino Slavica +Ulaznice
Film | MINISTARSTVO LJUBAVI
- 18. srpanj 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Film dobitnik VELIKE ZLATNE ARENE | S ONE STRANE
- 19. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Molière: Umišljeni bolesnik
- 19. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
- 20. srpanj 2016./ Srijeda / 21:30 Park Umjetničke škole +Ulaznice
Nordijski komorni orkestar | Radovan Vlatković, rog
- 19. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Folklorni ansambl Linđo
- 20. srpanj 2016./ Srijeda / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 28. srpanj 2016./ Četvrtak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 07. kolovoz 2016./ Nedjelja / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
- 12. kolovoz 2016./ Petak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Otvorenje izložbe | TIHOMIR LONČAR
- 21. srpanj 2016./ Četvrtak / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Ansambl Bečke filharmonije
- 21. srpanj 2016./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Roman Simović, violina | Ratimir Martinović, glasovir
- 22. srpanj 2016./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Enrique Bátiz, glasovir
- 23. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Franjevački samostan, Pridvorje +Ulaznice
FILM | Obiteljski film
- 23. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske LADO
- 23. srpanj 2016./ Subota / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Amos Talmon, dirigent | Marija Pavlović, klarinet | Pieter Nuytten, fagot
- 24. srpanj 2016./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Vivaldi 4 godišnja doba za 3 klavira | Matija Dedić, Hakan Ali Toker, Matej Meštrović
- 25. srpanj 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Pred Dvorom +Ulaznice
FILM | Ime ruže
- 26. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Matija svira Arsena
- 26. srpanj 2016./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
HRT KINO
- 28. srpanj 2016./ Četvrtak / 21:30 Ljetno kino Slavica +Ulaznice
Davide Alogna, violina | Alexander Frey, glasovir
- 29. srpanj 2016./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
C. Goldoni: Kafetarija
- 31. srpanj 2016./ Nedjelja / 22:00 Ispred Sponze +Ulaznice
- 01. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 22:00 Ispred Sponze +Ulaznice
- 02. kolovoz 2016./ Utorak / 22:00 Ispred Sponze +Ulaznice
- 03. kolovoz 2016./ Srijeda / 22:00 Ispred Sponze +Ulaznice
- 04. kolovoz 2016./ Četvrtak / 22:00 Ispred Sponze +Ulaznice
- 05. kolovoz 2016./ Petak / 00:00 Ispred Sponze +Ulaznice
Otvorenje izložbe | Pređu u spomen
- 01. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 19:30 Atrij palače Sponza +Ulaznice
FILM | Odsanjani
- 04. kolovoz 2016./ Četvrtak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Michele Campanella, glasovir
- 05. kolovoz 2016./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
M. Vuković Runjić & D. Rafaelić: Maksimilijan i Carlota na Lokrumu
- 05. kolovoz 2016./ Petak / 21:30 Otok Lokrum +Ulaznice
- 06. kolovoz 2016./ Subota / 21:30 Otok Lokrum +Ulaznice
ANYTHING
- 06. kolovoz 2016./ Subota / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
HRT KINO | Mato Vodopić: TUŽNA JELE
- 06. kolovoz 2016./ Subota / 21:30 Ljetno kino Slavica +Ulaznice
Pisci na Igrama | MATE MATIŠIĆ
- 07. kolovoz 2016./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Predstavljanje monografije "Ivo Dulčić"
- 08. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Ivo Pogorelić, glasovir
- 09. kolovoz 2016./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
VEČER POEZIJE | Igor Zidić: "San ljetne noći"
- 10. kolovoz 2016./ Srijeda / 21:30 Sveti Stjepan u Pustijerni +Ulaznice
Otvaranje izložbe i projekcija filma | IGRE OD ORLANDA
- 11. kolovoz 2016./ Četvrtak / 21:00 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Projekcija filma | MAGDA MOZARKA
- 11. kolovoz 2016./ Četvrtak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Sneha Bharadwaj
- 11. kolovoz 2016./ Četvrtak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
FILM | Izgubljene djevojke
- 12. kolovoz 2016./ Petak / 21:30 Ljetno kino Jadran +Ulaznice
Predstavljanje knjige | Ratni dnevnik Pava Urbana
- 13. kolovoz 2016./ Subota / 21:30 Atrij palače Sponza +Ulaznice
Andrew Tyson, glasovir
- 14. kolovoz 2016./ Nedjelja / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
HRT KINO | LEO NUCCI
- 15. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Ljetno kino Slavica +Ulaznice
BADco. | Stranac
- 15. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Taraca tvrđave Revelin +Ulaznice
Aljoša Jurinić, glasovir
- 16. kolovoz 2016./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Stephen Waarts, violina | Andrey Gugnin, glasovir
- 17. kolovoz 2016./ Srijeda / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Dubrovački simfonijski orkestar | Ertuğ Korkmaz dirigent | Stephen Waarts violina| Jelena Očić violončelo
- 18. kolovoz 2016./ Četvrtak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Philippe Entremont, glasovir
- 19. kolovoz 2016./ Petak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
W. Shakespeare: Othello
- 20. kolovoz 2016./ Subota / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 21. kolovoz 2016./ Nedjelja / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 22. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 23. kolovoz 2016./ Utorak / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
- 24. kolovoz 2016./ Srijeda / 21:30 Tvrđava Lovrjenac +Ulaznice
7 stranica iz romana STO GODINA SAMOĆE G.G. Márqueza
- 21. kolovoz 2016./ Nedjelja / 21:30 Ljetnikovac Skočibuha +Ulaznice
- 22. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Ljetnikovac Skočibuha +Ulaznice
Andrey Gugnin, glasovir
- 22. kolovoz 2016./ Ponedjeljak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Aleksey Semenenko, violina | Inna Firsova, glasovir
- 23. kolovoz 2016./ Utorak / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice
Kvartet Henschel
- 24. kolovoz 2016./ Srijeda / 21:00 Pinakoteka crkve sv. Nikole, Cavtat +Ulaznice
Yury Favorin, glasovir
- 24. kolovoz 2016./ Srijeda / 21:30 Atrij Kneževa dvora +Ulaznice